Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery urzędniczki straciły pracę. "To nie jest żadna czystka po panu wójcie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2019 r. o 09:37 Powrót do artykułu
W rzeźni pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rzeźni pracuje
 czyżby dostał skierowanie na ubój z konieczności, Rysiek to w 1 klasie chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rysiek i narodowcowa są siebie warci niech sie teraz pocieszają razem  niech zobaczą na własnej skórze jak to jest jest ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostalam wypowiedzenie z pracy od Narodowiec a nie od pracodawcy. Wcześniej mnie nie poinformowała. Wręczyła mi z uśmiechem na twarzy. KARMA WRACA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niechciałbym żeby zwolnienie dokonało się z pogwałceniem prawa, aby podatnicy  nie musieli płacić jakiś dziwych odszkodowań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We TROJE tak chasali 4 lata ,poniżając ludzi .Zastraszanie i  kłamstwo to była metoda na utrzymanie sie przy upragnionej władzy do której  wspólnie dążyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ale to już było i nie wróci więcj",zanuć przebój szefa i nie lataj po gazetach , do roboty , do roboty , narazie   to słowo ci obce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz gawno urzedy gminy powinni zlikwidowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak...Jesteście tacy sami ci z lewa i ci z prawa. Wlewacie w nas ten jad nienawiści tylko po to abyśmy się żarli nawzajem, wyzywali i bili się między sobą. A Wy zawsze się dogadacie, będziecie kraść, bogacić się i będziecie robili z nas tylko co będziecie chcieli i powiecie na końcu, że to wszystko w imię demokracji.............Pozdrawiam wszystkich z lewa, z prawa i ze środka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Narodowiec! Ja przypomnialem pani na spotkaniu oplatkowym jak mnie i Jurkowi P. beszczelnie wtreczaliscie zPodlodowskim wypowiedzenia o prace na dwa dni przed przejsciem na emeryture .A nic pani nie wspomniala na jaki to etat zatrudnil pania Podlodowski.Odpowiadam nigdzie nie istniejacy-doradca wojta d/s pracowniczych.Wszystko wskazuje na to ,ze obecna pani wojt jest operatywna i nie potrzebuje pani doradztwa.Odstawila pania tam gdzie jest pani miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiła to pani z wielką satysfysfakcja z uśmiechem ironicznym ,wyniosłością . Przecież Ci panowie wykonali dla gminy kawał dobrej fizycznej roboty ,nie pozwoliła pani z godnością odejść  / za kilka dni/ na emeryturę , przepracowali tyle lat , żadne z was nie podało ręki na dowidzenia , nie mówiąc o czymś więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda ja cie przygarne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto na zebraniach, spotkaniach , do interesantów opluwał byłego wójta i pracowników , opowiadał o trupach w szafie,ciekawe co jest teraz chyba sam smród,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodowiec osoba niekompetentna jako interesant swierdzam brak profesjonalizmu i merytoryki. Przez nią nie przeszły żadne projekty unijne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są pieniądze mieszkańców z wpłat na fotowoltanikę i przydomowe oczyszczalnie ścieków?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda ja cie przygarne
 czy ty jesteś pies abyś się na kości rzucał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbudowanie normalnosci po tych ostatnich latach bedzie trudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty kto. Mgr inz z domu wagonowego ze dupa slonica nie widziala i palce po gownie wachala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Magdo, jeśli miałaby Pani podsumowac sowje 4 lata w urzędzie to co uznaje Pani za swój największy sukces?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do moderatora! prosze usuwac takie posty jak ten- czyli ROLNIK- madry inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...